14 липня 2023 року Господарським судом Черкаської області було складено повне рішення у справі № 925/504/23 за позовом Паланської сільської ради до російської федерації.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Паланської громади.

Відповідно до вказаного рішення позов Паланської сільської ради задоволено повністю та постановлено стягнути з держави Російська Федерація (119991, м. Москва, вул. Житня, 14) на користь Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області (ідентифікаційний код 26261301, адреса місцезнаходження: 20340, Черкаська область, Уманський район, с. Паланка, вул. Грушевського, 11) - 156 159 512,83 гривень (сто п'ятдесят шість мільйонів сто п'ятдесят дев'ять тисяч п'ятсот дванадцять гривень 83 копійок) шкоди, завданої внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Зазначимо, що Паланська громада стала єдиною територіальною громадою на Черкащині, яка виграла суд у країни-агресора.

Принципову позицію у справі зайняв заступник сільського голови Паланської СТГ Драчевський Михайло Андрійович, який в суді самостійно відстояв інтереси ради перед російським агресором за пошкоджений ліцей Паланської сільської ради.

«Боротися із ворогом ми повинні на всіх фронтах, зокрема і в судах, діючи виключно у правовому полі. Орієнтовно загальна сума пошкодженого майна сягає близько одного мільярда гривень. Тож, маємо ще багато роботи по відшкодуванню спричинених матеріальних збитків з ворога», - зазначено у повідомленні Паланської громади.

На зображенні може бути: текст

Можливо, це чорно-біле зображення text

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 50-річну жительку Черкащини засудили до 5 років позбавлення волі за поширення матеріалів про виправдовування збройної агресії РФ проти України.