Чинний сільський голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко, який став переможцем місцевих виборів у 2020 році, подякував виборцям за довіру та підтримку.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Степанецької громади.

«Шановні жителі Степанецької громади!  Дорогі виборці! Я щиро дякую вам за висловлену довіру. Ваша підтримка є надзвичайно важливою для мене, адже ви повірили в мене, мої сили і досвід. Наразі я докладатиму всіх зусиль, щоб не підвести жодного з вас.

Для мене є також цінною думка і тих, хто не підтримав мене у виборчому процесі. Є над чим працювати і я докладатиму максимум зусиль, щоб заслужити вашу довіру.

Особливі слова вдячності – членам дільничних виборчих комісій, громадським спостерігачам, правоохоронним органам та всім, хто забезпечував належне проведення виборчого процесу.

Висловлюю слова подяки місцевим засобам масової інформації за висвітлення важливої інформації щодо актуальних питань, пов’язаних з виборами.

Дякую всім за високе почуття обов’язку і громадську позицію, які стануть головною запорукою подальшого процвітання нашої Громади», - зауважив Олександр Яременко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанецькій громаді оголосили офіційні результати місцевих виборів.