У районному будинку культури сьогодні відбулася традиційна щорічна серпнева конференція педагогічних працівників Канівщини.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської РДА.

У середу, 29 серпня в районному будинку культури за участю голів Канівської райдержадміністрації та районної ради – Дмитра Шелеста та Олега Лактіонова, першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Жівотової, начальника відділу освіти, молоді та спорту Канівської РДА Анни Бабенко, голови міської профспілки працівників освіти та науки України Івана Попенка, освітян району, голів сільських рад та громадськості, відбулась щорічна серпнева конференція педагогічних працівників Канівського району.

Новий навчальний 2018/2019 рік є визначним для освіти України. Саме цього вересня розпочинається повномасштабне впровадження Нової Української школи. До того ж, завдяки новому закону «Про освіту», вчителі мають вільний вибір форм організації освітнього процесу, способів навчальної взаємодії, методів, прийомів і засобів реалізації змісту освіти.

Міністерство освіти і науки пропонуватиме типові навчальні програми, проте будь-який учитель чи авторська група зможуть їх доповнювати або створювати свої. Учитель тепер обмежений лише Державним стандартом. У цьому документі окреслено результати: що мають знати та вміти учні, закінчивши певний етап навчання. Натомість, як дійти до цих результатів, учитель визначатиме сам.

Ще однією важливою подією навчального року 2018/2019 є розвантаження програм для 1-4 класів, які застосовуватимуться в початковій школі з 1 вересня та перехід загальної середньої освіти на 12-річне навчання.

Розпочинаючи конференцію, очільниця районного відділу освіти узагальнила результати роботи за 2017/2018 навчальний рік, відзначила новації та досягнення педагогічних колективів і учнівської молоді району, визначила пріоритетні напрями роботи щодо виконання програм розвитку освіти, реалізації державної політики в системі дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, тощо.

Також, з вітальними словами до освітянського загалу звернулися керівники району. Грамотами Канівської районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти нагороджено кращих представників цієї галузі.

У підсумку, цьогорічна серпнева зустріч педагогів району була результативною і охопила значну кількість освітніх питань, зокрема щодо створення опірних шкіл в рамках децентралізації влади, переоснащення навчальних закладів і забезпечення їх матеріальних потреб, впровадження інклюзивної освіти, модернізації мережі освітніх закладів, розвитку якісної освіти, виконання освітніх програм.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те учні якої канівської школи продемонстрували найкращі результати ЗНО.