Із синоптичної карти видно, що до 22 грудня кардинальної зміни синоптичної ситуації чекати не варто, тому істотні опади малоймовірні, а температурний режим буде морозніше, ніж зазвичай.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного центру із гідрометеорології Віталія Постриганя.

У найближчі дні жителів нашого регіону чекає незначне послаблення морозів. На дорогах та тротуарах утримується ожеледиця. Атмосферний тиск підвищений, наступної доби істотно не зміниться. Відносна вологість повітря залишиться високою.

Льодовий покрив на водних об’єктах ще тонкий і ненадійний, тому виходити на лід вкрай небезпечно.

Відтак, на 20-21 грудня прогнозують хмарну погоду. Без істотних опадів, вдень 21 грудня невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер східний з переходом на південний, 5-10 м/с. Температура 20 грудня вночі 7-12º, вдень 1-6º морозу; 21 грудня вночі 3-8º морозу, вдень від 4º морозу до 1º тепла.

На 22-23 грудня - мокрий сніг, вдень з дощем. Температура вночі 22 грудня 1-6º морозу, 23 грудня від 1º тепла до 4º морозу; вдень від 2º морозу до 3º тепла.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що висота снігового покриву у Каневі сягає 16 см.