ПАТ «Черкасиобленерго» підключило до електроенергії культурний центр «Шевченко HUB», який днями урочисто відкрили у Каневі.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби ПАТ «Черкасиобленерго».

Спільно з представниками громадськості, місцевої влади «Шевченко HUB» відкрив під час робочої поїздки на Черкащину Президент України Володимир Зеленський.

«Шевченківський культурний центр – це знаковий сучасний культурний простір, який покликаний змінити культурний ландшафт регіону та привернути увагу туристів зі всієї України. Не випадково його було включено до програми «Велике будівництво». Для цього був проведений комплекс робіт: перевірено два силових трансформатори, які до цього часу ще не експлуатувалися, налагоджена робота підстанції РП2, перевірені та випробувані дві лінії 10 кВ, одна з них відремонтована. Після підключення електроенергії, потужність енергоживлення центру відповідає проєкту – 650 кВт. Соціальні проєкти, які реалізуються у нашому регіоні, є важливими для нашої компанії, тому ми дбаємо про їх підключення та обслуговування. Дякую працівникам ПАТ «Черкасиобленерго» за якісно та вчасно виконану роботу», - зауважив голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

«Шевченко HUB» - це новозбудований сучасний культурний центр на 700 місць у Каневі, який був довгобудом та спочатку планувався як місцевий Будинок культури. Цей об’єкт було включено до Національної програми «Велике будівництво» й завершено у 2021 році в межах підготовки до відзначення 30-ї річниці Незалежності України. В концертній залі центру демонструється унікальна мультимедійна вистава «Звільнення Шевченка», а у сучасній виставковій залі відкрито виставку вишитих рушників Наддніпрянщини ХХ – початку ХХІ століття. Тут також розміщено школу мистецтв на 19 аудиторій, яку діти матимуть змогу постійно відвідувати. Усі приміщення Шевченківського культурного центру обладнані за принципами інклюзивності й доступні для людей з інвалідністю.

- Завершуючи 36-річну історію будівництва цього культурного центру, ми прагнули не просто облаштувати концертну залу, яка б використовувалася кілька разів на рік, а й створити активний публічний простір та надсучасну школу мистецтв для юних мешканців регіону, - зазначив голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Президент і перша леді відвідали «Шевченко HUB» у Каневі (фото).