18 годин абсолютно неймовірних вражень від мандрівки, спілкування, відпочинку, екскурсій та необтяженої роботою атмосфери подарувала днями команда Благодійного фонду «Урожай-громаді» спільно з «Урожаєм», що входить до Групи МХП, освітянам Черкащини та Київщини. 

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби НВФ «Урожай».  

60 керівників навчальних закладів узяли участь у цьогорічному проекті «Верховна Рада – для освітян».

Разом із приємнощами для педагогів було презентовано традиційні проекти, які будуть запущені вже найближчим часом. Також анонсовано нові напрямки роботи, які безпосередньо стосуються учнівської молоді та педагогічного колективу.

Фотографії та відео на згадку, прогулянка Хрещатиком, екскурсія старовинним Києвом, огляд експозицій у міжнародному центрі сучасного мистецтва PinchukArtCentre, візит до сесійної зали Верховної Ради і смачна вечеря – все це подарувала педагогам на згадку команда «Урожай-громаді».

За словами директора Благодійного фонду «Урожай-громаді» Тетяни Волочай, це ще один спосіб налагодити співпрацю з освітянами і таким чином продемонструвати відкритість Фонду та рівність можливостей всіх партнерів, які готові співпрацювати з «Урожай-громаді».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 19-річний тракторист із Козарівки виграв «Рено Логан» від «Урожаю».