Школярі із Канівської санаторної школи-інтернат під час роботи пришкільного табору відвідали із екскурсією місцеву рятувально-пожежну частину.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на із сторінки Канівського районного відділу ДСНС України у Черкаській області.

У межах «Тижня знань безпеки життєдіяльності» на базі місцевої пожежно-рятувальної частини було проведено захід, присвячений проведенню акції «Безпечні канікули». Рятувальники приймали маленьких гостей в складі пришкільного табору «Шанс» з Канівської спеціалізованої школи-інтернат.

Зустріч першачків з справжніми рятувальниками викликала масу шалених емоцій у хлопчиків та дівчаток. Спілкування з пожежними, було й інформативно-пізнавальним, адже рятувальники зуміли привернути увагу дітей до питань безпеки, нагадавши учням основні правила користування з електричними приладами, поводження на пляжах, у лісі та під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Під час проведення акції діти роздивилися одяг, в якому вогнеборці рятують людські життя, оглянули пожежну техніку та спорядження, що є на озброєні в підрозділі. Користуючись нагодою, малюки показали рятувальникам свої спортивні вміння та навички на спортивному майданчику підрозділу. Здавалося ця зустріч ніколи не завершиться, адже у дітей виявилося безліч питань та тем для щирої розмови із рятувальниками.
Традиційно всі бажаючі змогли взяли участь у навчально-пізнавальній вікторині на протипожежну тематику, яку для дітей підготували професіонали рятувальної справи. На згадку про подію, і учні, і педагоги сфотографувалися на фасаді пожежної частини та отримали від рятувальників повчальні пам’ятки з попереджувальним змістом і солодкий сюрприз за багаті знання безпеки життєдіяльності.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські команди серед фаворитів фестивалю дружин юних пожежників.