Наразі в Україні погода відрізняється: в західній частині панує свіже та вологе атлантичне повітря, а на решті території, зокрема Черкащині, під впливом антициклону - сухо та спекотно. Температура вдень 27-32º. Вже сьогодні вдень погода зміниться.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

До нашого регіону із заходу наблизяться атмосферні фронти циклону «ERWIN», які проявлять себе короткочасними дощами, які в посушливих умовах ненадійні.

Річ утому, що на своєму шляху вздовж континенту атмосферні фронти, звичайно, втрачають більшу частину своєї вологи і додати їм активності можуть лише температурні контрасти. А оскільки фронти на Черкащині затримаються ще вночі та вранці 1 вересня, коли контрасти невеликі, надії на значні дощі поки що немає.

Вже завтра вдень атмосферні фронти покинуть Черкащину, дощі припиняться, почне надходити більш свіже повітря. Температура вночі 15-20º, вдень 21-26º. Тож на День знань природа підготувала комфортну погоду.

У суботу 2 вересня температурний фон відповідатиме кліматичній нормі, температура вночі 11-16º, вдень 21-26º. Істотних опадів не чекаємо.

За прогностичними моделями, у неділю та на початку наступного тижня переважатиме суха погода з температурами вночі 12-17º, вдень 25-30º.

Із вівторка, внаслідок активізації улоговини з півдня значно збільшується ймовірність грозових дощів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що відвідати благодійний фестиваль борщу запрошують у Бобрицькій громаді.