Вже цієї п'ятниці, 1 липня об 11.00 відкриються двері першого у місті «М’ясомаркета», який працюватиме за адресою: Героїв Дніпра, 1А.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Мережа магазинів «М'ясомаркет» – це оновлений формат convenience store (магазинів біля дому) з новим стандартом сервісу, якості й асортименту.

У «М’ясомаркеті» в Каневі буде також корнер «Döner Маркет». Тож у магазині можна буде купити не лише мʼясо чи кулінарію, а й посмакувати шаурмою

Асортимент у «М’ясомаркеті» надзвичайно широкий - курятина, свинина, яловичина, індичка, м’ясо-ковбасні вироби, напівфабрикати – у відділі охолодженої м’ясної продукції, а у відділі кулінарії – вже готові холодні та гарячі страви.

Також у магазині буде продаватися LaStrava – готові страви ресторанного рівня, рецепти яких розроблені іспанським шеф-кухарем Едуардо Сальвадором.

А допоможуть з вибором м'ясні сомелье. Який соус взяти до мʼяса? Що з продуктів поєднати, щоб порадувати смакові рецептори? Які спеції варто спробувати?

Отож, старт вже скоро – 1 липня об 11:00 на Героїв Дніпра, 1А.

Кожен, хто завітає на відкриття, матиме можливість виграти подарунок!

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що відзавтра у Каневі зміниться порядок звучання сирени під час «повітряної тривоги».