Станом на середу електронна петиція «Тротуар по вул.Енергетиків (район бази ОРСа, бронепоїзда) зібрала 100 підписів від членів територіальної громади.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Петицію було оприлюднено на платформі Єдиної системи місцевих петицій 13 травня. За тиждень її підписали 100 жителів Канева. Автор петиції Роман Розвадовський порушує питання відсутності тротуару по вулиці Енергетиків у Каневі (в районі бази ОРСа, бронепоїзда).

«Від автобусної зупинки, що навпроти заправки «Укртатнафта», до повороту на вул.Рильського тротуар відсутній як такий. Плити радянських часів ховаються під багатолітнім шаром пилу і піску, який в дощову погоду перетворюється на місиво з багном і калюжами, а в суху пил та пісок розлітаються в повітрі, створюючи дискомфорт пішоходам. Пішоходам, яких на цій ділянці досить чимало, може загрожувати небезпека через відсутність чіткої межі між проїжджою частиною та тротуаром. Зазвичай цю функцію виконує бортовий камінь.

Точно така ж картина спостерігається на невеличкій ділянці від зупинки Героїв Бронепоїзда в бік училища. Тобто в цих місцях тротуару як такого не було НІКОЛИ. В той час як реалізуються проекти сумнівної пріоритетності, канівчани продовжують місити багно і псувати взуття. Звісно, Канів потрібно розвивати, будуючи парки, дитячі та спортивні майданчики, культурні об'єкти, інші зони відпочинку. Але чи можна отримати справжнє задоволення від їх відвідування, подолавши перед цим шлях з бруду і води?
Канів має бути прекрасним містом не лише на картинках і листівках, а й в свідомості громадян», - йдеться в тексті петиції.

Відповідно до Положення про електронні петиції у місті Канів саме 100 підписів є необхідною умовою для розгляду петиції уповноваженим виконавчим органом міської ради. Відтак, про результати розгляду петиції буде поінформовано протягом 14 днів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на міській набережній забезпечили роботу громадського туалету.