Електронна петиція «Обладнання регульованого пішохідного переходу (встановлення світлофору) на вулиці Енергетиків (перехрестя р-ну СК «ІВАЗАР»)» зібрала 114 підписів, відтак її виносять на розгляд членів виконавчого комітету.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Автор Олена Радченко наголошує, що нерегульований пішохідний перехід на проміжку дороги по вул.Енергетиків (перехрестя р-ну СК «ІВАЗАР») часто є місцем ДТП.

«На даному відрізку дороги дуже пожвавлений рух як пішоходів, так і транспортних засобів. Особливо це стосується пішохідного переходу, який веде до СК «ІВАЗАР», а також поблизу якого з обох боків дороги знаходяться зупинки громадського транспорту. В спортивному клубі навчається близько півтисячі вихованців, котрі майже щодня відвідують клуб у другій половині дня. Потік автомобілів, що здійснює рух цією вулицею ігнорує знак 5.35.2 «Пішохідний перехід», який застосовується для позначення місць, призначених для організованого переходу пішоходів через проїзну частину. Особливо критичними є осінньо-зимові періоди, коли в темну пору водії не помічають пішоходів, або ж просто ігнорують їх.
Найголовнішою причиною встановлення світлофору є безпека.

Обладнання регульованого пішохідного переходу, а саме встановлення кнопкового світлофору та додаткового освітлення у вечірній час на вулиці Енергетиків (перехрестя р-ну СК "ІВАЗАР"), дасть змогу запобігти травматизму дітей та нещасних випадків», - йдеться у тексті петиції.

Канівці підтримали петицію. Станом на 9 жовтня вона зібрала 114 підписів, що є достатнім для передання матеріалів петиції на розгляд членам виконавчого комітету.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що директора КП зобов’яжуть забезпечити щоденну роботу громадського туалету на набережній.