Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов спільно із працівниками правоохоронних органів, службою у справах дітей відвідали два гуртожитки двох наших закладів професійно-технічної освіти.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію директора департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов

«У ході відпрацювання перевірили кімнати на наявність алкогольних, наркотичних та інших заборонених засобів. Було виявлено ряд засобів для паління канабісу, пневматичний пістолет, шокер та бейсбольні біти. Поруч з цим хочу зазначити, що добре видно, що наші заклади все ж ведуть пильну роботу за дітьми, всіляко відсікаючи можливі негативні ситуації. Однак контингент трапляється занадто різний, тож подібні знахідки не оминути.

Підсумовуючи, хочу зазначити, що напевно будемо вводити в Спартакіаду для учнів ПТНЗ іще один вид спорту - бейсбол, виходячи з кількості зібраного інвентарю, правда м’ячиків треба буде докупити. Подібні рейди неодмінно будемо проводити й надалі!», - зауважив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов.

Світлина від Сергій Воронов.

Світлина від Сергій Воронов.

Світлина від Сергій Воронов.

Світлина від Сергій Воронов.

Світлина від Сергій Воронов.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині у подвір’ї знайшли боєприпаси.