Під час рейду державних інспекторів на Кременчуцькому водосховищі поблизу села Прохорівка було затримано місцевого жителя, який незаконно здійснював вилов риби сітками.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаського рибоохоронного патруля.

13 березня 2019 року державними інспекторами було проведено рибоохоронний рейд на Кременчуцькому водосховищі, поблизу с. Прохорівка Канівського району Черкаської області.

Близько 17 години було затримано місцевого жителя, який здійснював незаконний вилов водних біоресурсів забороненими знаряддями лову. Порушник за допомогою двох мисинових сіток з човна виловив 10 кг риби, а саме: щука – 53 екз, окунь – 2 екз, плітка – 6 екз, карась сріблястий – 1 екз. та плоскирка – 1 екз. Збитки, завдані водним біоресурсам, становлять 18 615 грн.

Складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі в слідчі органи поліції за місцем скоєння правопорушення. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 249 ККУ (незаконне зайняття рибним промислом). Заборонені знаряддя лову, човен та рибу вилучено.

 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що столичні браконьєри незаконно виловили поблизу Канева 10 кг раків.