У відділенні стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району, яке розташоване у Степанцях,  30 листопада відбулось справжнє свято із нагоди відзначення Міжнародного Дня людей із інвалідністю.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Степанецької громади.

Керівництво територіального центру завітало до своїх підопічних із подарунками та запросило шанованих гостей. До бабусь і дідусів завітали учні Степанецького ліцею, які здивували всіх присутніх приємним сюрпризом - це набори книг, які були зібрані  волонтерським осередком  Степанецького ліцею в рамках акції «Подаруй книгу ближньому»,  для людей з інвалідністю та людей похилого віку відділення.

Також завітала заступник сільського голови  Юлія Мітакі, яка щирими словами  привітала мешканців відділення,  при цьому  відзначила важливість підтримки людей з інвалідністю та одиноких літніх людей  і ще колосальної  допомоги закладам, які ними опікуються.

 На адресу жителів стаціонарного відділення прозвучало багато теплих слів та для того, щоб підняти настрій цим людям, був представлений чудовий концерт місцевими аматорами - Василем Соболенком   та Миколою  Вергелесом, по завершенню якого відбувся святковий обід для підопічних.

Керівництво територіального центру висловило вдячність представникам Степанецької  об’єднаної територіальної   громади за  небайдужість, співпрацю  та постійну підтримку територіального центру у забезпеченні належного соціального обслуговування людей з інвалідністю та людей похилого віку на території громади.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у терцентрі відзначили міжнародний день людей похилого віку.