У Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості проведено ярмарок вакансій за участю представників роботодавців – ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та ТОВ «Віджи продакшн».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Понад 20 шукачів роботи, які відвідали захід, від представників роботодавців отримали грунтовну інформацію про вакантні посади, умови праці на підприємствах, режим роботи та вимоги до претендентів на вакантні робочі місця.

«На сьогодні підприємство запрошує на роботу як кваліфікованих спеціалістів, так і осіб без кваліфікації. Для бажаючих працювати на підприємстві є унікальна можливість набути професію. Роботодавець гарантує своїм працівникам офіційне працевлаштування; своєчасну виплату заробітної плати; щомісячно працівники безкоштовно отримують 6,5 кг м'яса бройлерів; забезпечуються гарячим обідом за символічною вартістю (1 гривня). Доставка працівників на роботу та з роботи транспортом підприємства по затверджених маршрутах», - зауважила фахівець відділу пошуку та підбору персоналу ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Ірина Гейзе.

Представниця роботодавця розповіла шукачам роботи про діючу програму кар'єрного розвитку для студентів та випускників вищих навчальних закладів «МХП – Старт», запропонувала бажаючим заповнити анкети.

ТОВ «Віджи продакшн» (підприємство групи компаній «Верес») наразі має гостру потребу в операторах лінії у виробництві харчової продукції, вантажниках, комірниках, лаборантах, слюсарях-ремонтниках.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівських безробітних агітували проходити службу за контрактом у прикордонній службі.