Родина дівчини, яка через необережність випала із четвертого поверху будинку у Каневі, висловлює вдячність колективу підприємства «Урожай» за збір коштів для проведення операції.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки Благодійної організації «Урожай-громаді» у Facebook.

«На цій фотографії - Сергій Дашевський з Мартинівки Канівського району разом зі всією своєю родиною. Нещодавно сім'я пережила великі випробування - з четвертого поверху будинку в Каневі через необережність випала донька Сергія Дашевського. Від найстрашнішого Господь вберіг, проте дівчина отримала важку травму хребта.

Швидко потрібно було робити операцію в Черкасах, що передбачало значну суму. Частину витрат родина могла покрити самотужки, проте коштів бракувало. Зверталися до всіх небайдужих. За короткий час вдалося зібрати потрібну суму.

Пан Сергій вдячний усім, хто відгукнувся. Особливо хоче подякувати за оперативний збір коштів і допомогу в порятунку своєї доньки всьому колективу філії «Урожаю» АФ «Заповіт Шевченка» і директору Володимиру Братанічу.

Дівчині зробили операцію, сьогодні вона вдома, потроху повертається до звичного життя», - зазначено у пості, опублікованому на сторінці Благодійної організації «Урожай-громаді».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що родина канівчанки, якій збирали кошти на лікування, висловлює вдячність всім небайдужим.