За втручання прокуратури земельна ділянка площею понад 1,2 тис. га знайшла свого законного власника.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби прокуратури Черкаської області.

Прокуратурою області під час здійснення функції представництва інтересів держави, передбаченої Законом України «Про прокуратуру» встановлено, що за одним із державних підприємств області, що займається риборозведенням, без достатніх правових підстав зареєстровано право власності на земельну ділянку водного фонду площею 1237,5 га, яка з 1996 року перебуває у нього в постійному користуванні.

Лише за втручання прокуратури області, зокрема після направлення до державного органу, уповноваженого на розпорядження цією земельною ділянкою, запиту, з метою встановлення наявності підстав для вжиття заходів представницького характеру, до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено відповідні зміни щодо реєстрації права власності за державою.

Таким чином, унаслідок вжитих заходів вдалося попередити можливість незаконного відчуження земельної ділянки державної власності.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині із незаконного користування повернули земельну ділянку, вартістю 4 млн.грн.