21 грудня за всесвітнім часом о 22 год. 23 хв. у північній півкулі відбудеться зимове сонцестояння, відтак сьогодні буде найдовша ніч у році.  

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки «Черкаського обласного гідрометеоцентру»  у Facebook.

Ніч зимового сонцестояння є найдовшою в році, а день, відповідно - найкоротший. Традиційно цей момент приймається за початок астрономічної зими. 

Атлантичний вихор вже завтра змінить погоду і принесе на Черкащину невелике підвищення температури та опади у різних фазах.

Найближчої ночі можливе утворення туману та слабкої ожеледі, а завтра вдень при проходженні атмосферного фронту чекаємо сніг, мокрий сніг, слабке налипання мокрого снігу при температурі вночі 1..6º морозу, вдень -3º..+2º.

У неділю на фоні підвищеної температури повітря -1º..+4º опади продовжаться переважно у вигляді дощу з мокрим снігом. Посилений вітер та висока вологість повітря додаватимуть відчуття холоду. На дорогах області утримається ожеледиця.

24 грудня Черкащина опиниться у холодній частині, тому морозними будуть як ніч -1..-6º, так і день 0..-5º, вдень випадатиме мокрий сніг. 
А 25 грудня морози ще посиляться - вночі до 4..9º, інтенсивність опадів зменшиться, проте на дорогах і тротуарах буде слизько.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що метеорологи попереджають про туман та ожеледь.