Головним диригентом у погоді сьогодні та завтра залишається антициклон «ELFI», що забезпечить сонячну, суху та спекотну погоду  - фінальний сплеск субтропічного тепла з температурою вдень 31-33º, вночі 15-17º.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного центру із гідрометеорології Віталія Постриганя.

У середу, 18 серпня погода зміниться. Із північного заходу до нашого регіону надійдуть добре заряджені енергією атмосферні фронти циклону «LUCIANO».

Відтак, вночі місцями, вдень повсюди помірні, в окремих районах значні грозові дощі. Вдень місцями шквалисте посилення вітру 15-20 м/с. Температура вночі 13-18º, вдень 25-30º. Така нестійка з дощами погода збережеться і вночі 19 серпня. Вже вдень, атмосферні фронти покинуть Черкащину, атмосфера заспокоїться, дощі поступово припиняться, а прохолодне повітря, що надійде за атмосферним фронтом з північних широт включить зворотній лічильник тепла. Температура вночі 10-15º, вдень 21-26º.

Із п’ятниці температурою вночі 10-15º, вдень 22-27º.

Взагалі, за кліматом з другої половини серпня літо йде на спад. Зі зменшенням висоти сонця над горизонтом та тривалості світлового дня починається загальне зниження середнього температурного фону.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські надзвичайники нагадали містянам правила безпечного відпочинку біля води.