У вихідні до підвищення температурного фону приєднаються суттєві дощі, які будуть пов’язані з південним циклоном.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Температура повітря впродовж доби підвищиться до 6-8º тепла, вітер посилюватиметься до небезпечних 15-20 м/с. Дощі прискорять сніготанення та створить незручності під ногами. Лід на річках поступово втрачатиме свою міцність, виходити на нього, особливо на початку відлиги, дуже небезпечно. Ще один фактор, який посилить негативну дію погодних змін – інтенсивне падіння атмосферного тиску, коли за добу він впаде на 10-12 одиниць.

Після проходження південного циклону «IREK» карта 3, на початку нового робочого тижня, з 26 січня, розпочнеться поступове зниження температури повітря та перехід опадів у фазу мокрого снігу та снігу. На цей раз похолодання обмежиться слабкими морозами 1-6º.

Вихід південного циклону з коливаннями температури повітря та значними опадами може призвести до комплексу небезпечних явищ: налипання мокрого снігу, ожеледі, ожеледиці на дорогах. Дискомфорту додаватиме рвучкий вітер.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у «магічну» дату у Каневі одружилася пара.