Жителя смт Чорнобай судитимуть за незаконне заволодіння коштами державного бюджету в сумі 425 тис. грн.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію пресслужби прокуратури Черкаської області.

Чорнобаївським відділом Золотоніської місцевої прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно жителя смт Чорнобай, який придбав завідомо підроблений документ і заволодів коштами державного бюджету у великих розмірах. Його дії кваліфіковано за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 190 (шахрайство), ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

За версією слідства, обвинувачений умисно, з корисливих мотивів використав завідомо підроблену для нього виписку з історії хвороби і незаконно заволодів коштами державного бюджету України у вигляді соціальних виплат на загальну суму 425 тис. грн.

За принципової позиції прокурора, для досягнення дієвості зазначеного кримінального провадження ухвалою слідчого судді накладено арешт на наявне майно обвинуваченого.

Крім того, з метою відшкодування коштів до державного бюджету прокуратурою заявлено цивільний позов в рамках кримінального провадження.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що керівника держпідприємства на Черкащині засудили до 5 років позбавлення волі за привласнення коштів.