Із березня селами Канівської міської територіальної громади двічі на день курсує громадський автобус за новим маршрутом, що охоплює всі населені пункти, окрім села Яблунів. До Яблунева двічі на день забезпечує міське перевезення пасажирів автобус на маршруті загального користування.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Із нового року Канівська міська територіальна громада складається з 11 населених пунктів (Межиріч, Лука, Бабичі, Кононча, Гамарня, Яблунів, Пекарі, Хмільна, Хутір Хмільна, Михайлівка із центром у місті Канів).

Готуючись жити однією територіальною громадою, представники населених пунктів обговорювали низку нагальних проблем, які потребують вирішення якнайшвидше. Однією з таких стало питання транспортного сполучення.

Так, багато жителів приєднаних сіл навчаються чи працюють в Каневі, доїхати до якого чи повернутися назад часом буває складно. Рішення, яке влаштувало б усіх, шукали спільно зі старостами, представниками автоперевізника та відповідальними за цей напрям структурними підрозділами виконавчого комітету Канівської міської ради. 

Після тривалих перемовин було затверджено новий маршрут «Канів – Лука», схема руху якого охоплює: с.Пекарі - с.Хутір Хмільна - с.Хмільна - с.Кононча - с. Гамарня - с. Бабичі - с.Межиріч та в зворотному русі. Графік розкладу руху автобуса був погоджений з усіма старостами сіл.

Намагалися «запустити» маршрут якнайшвидше, оскільки люди цього дуже чекали. Так, зокрема, це перший автобус за багато років, що заїжджає в село Бабичі.

Окрім нового маршруту, продовжують як і раніше курсувати рейси за напрямами «Канів – Михайлівка», «Канів – Хмільна».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що міська рада планує взяти у кредит 1,5 млн.євро на реконструкцію очисних споруд.