25 травня, виповнюється 92 роки Поташнику Семену Ізраїловичу. Він – Герой України, кавалер Ордена «За заслуги» І, ІІ, ІІІ ступенів, Почесний доктор Національної академії наук України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, професор, лауреат премії Української академії наук з врученням Золотої медалі Патона, заслужений енергетик України та почесний енергетик України, почесний громадянин міста Канева.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

З гідроенергетикою пов’язана вся трудова діяльність Семена Поташника. Він зробив значний вклад не лише у будівництво Канівської ГЕС та розбудову нашого міста, а й брав участь у спорудженні майже всіх гідроелектростанцій України, які нині входять до складу Укргідроенерго.

«Шановний Семен Ізраїлович. Ви – людина, яка все життя присвятила своїй улюбленій професії. Тож прийміть щирі вітання від всієї Канівської громади. Бажаємо Вам міцного здоров’я на багато років, сил та натхнення на звершення задумів», - зазначено у привітання Канівського міського голови Ігоря Ренькаса.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Олександр Скічко показав, що вдалося придбати за кошти, які йому подарували на день народження.