Протягом цього тижня на території Канева та району запланована низка культурних заходів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію відділів культури виконавчого комітету Канівської міської ради та РДА.

У середу, 21 березня у читальному залі бібліотеки ім.Т.Шевченка до Дня поезії заплановане проведення поетичного феєрверку «Поезія – це скарб усіх віків, це діамант величиною у слово».

22 березня у читальному залі бібліотеки Шевченківського національного заповідника, який розташований за адресою: вул.Успенська, 10, відбудеться круглий стіл «Україна: етапи державотворення». Початок о 13.30.

Також у цей день у Міському будинку культури проведуть розважальне шоу «Красуня коледжу» (Канівського коледжу культури і мистецтв). Початок 16.00. Вхід вільний.

23 березня у Міському будинку культури відбудеться танцювальний вечір відпочинку, який розпочнеться о 18.00.

У суботу, 24 березня у Міському будинку культури запланований концерт ансамблю народної музики «Здоровенькі були» та народного ансамблю танцю «Канівчанка». Також у програмі показ колекції фольклорних костюмів різних регіонів України від Рити Лаврентьєвої. Початок о 18.00. Вартість квитків – 20-40 гривень.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із нагоди 10-річчя існування гітарного клубу «Альтавіста» відбудеться святковий концерт.