Холодний атмосферний фронт циклону «ZOHAN» завтра принесе у наш регіон короткочасні дощі, місцями значні, у супроводі рвучкого вітру, подекуди з грозами. Дощі припиняться ввечері, коли атмосферні фронти «покинуть» Черкащину.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Вслід за ними почне поширюватися холодне повітря, яке «виштовхає» тепло квітня і середньодобова температура повітря знизиться. І якщо найближчої ночі очікуємо 3-5º тепла, то у суботу - 0-3º морозу, що є стихійним явищем погоди.

Максимальний розмах арктичного вторгнення прогнозується в ніч на понеділок та вівторок (26-27 квітня), коли на ранок стовпчики термометрів можуть знизитися до 5º морозу. Денна ж температура суттєвих змін не зазнає 6-11º тепла.

Пізні заморозки вкінці квітня вважаються особливо небезпечними для багатьох сільгоспкультур, які вже почали сходити і розвиватися та можуть призвести до пошкодження цвіту плодових дерев.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що виконком дав дозвіл на розташування сезонних закладів відпочинку на набережній.