Мешканців Канева та гостей міста запрошують отримати насолоду від показу одної із найкасовіших стрічок вітчизняного виробництва – «Червоний».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію одного із організаторів показу – Юрія Гамалія.

У суботу, 2 червня о 21.00 на літньому кіноконцертному майданчику ім.Ю.Іллєнка, який розташований на набережній, відбудеться показ українського історичного фільму, який став одним із найкасовіших прем’єр 2017-го року, - «Червоний».

У стрічці висвітлюють життя двох українців, які у 1947-ому році потрапили до ГУЛАГу. Головний герой — воїн УПА Данило Червоний. Інший українець — Віктор Гуров, радянський льотчик з Чернігова, літак якого було збито над позиціями ворога і його вважають дезертиром, який був у полоні. Гуров вважає Сталіна героєм і вірить у те, що військовий суд помилився. Обидва герої мусять пройти крізь пекло і нелюдські умови каторги, переслідування кримінальних ватажків, підлість, зраду і відчай.

Відзначимо, що у серпні 2017-го року стрічка взяла участь у відборі на висування фільму від України на ювілейну 90-ту кінопремію «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що літній кіномайданчик готують до початку ІІ сезону роботи.