Працівники поліції працюють в посиленому варіанті несення служби. Ситуаційний центр поліції переведено в позаплановий надзвичайний режим.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

Поліцейські офіцери громади, дільничні, працівники ювенальної превенції та секторів реагування патрульної поліції здійснюють постійне патрулювання в містах та селах області. Особлива увага приділяється місцям проживання людей похилого віку, людей з інвалідністю, людей, які проживають одиноко та місцям загального відпочинку молоді.

Разом з тим, поліцейські звертаються до громадян, на час карантину без зайвої потреби не залишайте місця постійного проживання, слідкуйте де саме перебувають ваші діти. Якщо поблизу вас проживають одинокі люди та люди похилого віку, не будьте байдужими, по можливості надавайте їм посильну допомогу. В разі, якщо ваші сусіди тривалий час відсутні за місцем проживання, звертайте увагу на їхнє помешкання, в разі виявлення поблизу їхніх квартир та домоволодінь підозрілих осіб, негайно повідомляйте про це поліцію.

Світлина від Поліція Черкаської області.

Світлина від Поліція Черкаської області.

Світлина від Поліція Черкаської області.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за звільнення співробітника під час карантину роботодавцю загрожує штраф до 51 тис.грн.