Карантин ніхто не скасовує, його лише «пом’якшують», але норми та рекомендації фахівців, особливо МОЗ і медиків, повинні виконувати всі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію речниці патрульної поліції Черкащини Зої Вовк.

«Завдання поліції — забезпечити безпеку, контролювати виконання Закону, реагувати на порушення. Наше з вами завдання, як громадян, не бути «агресорами» й «циніками» в даній ситуації, робити адекватні висновки, зберігати спокій і думати про здорове завтра», – пише речниця.

Працівниця поліції з сумом відзначає, що вже в перші дні «пом’якшення» чимало черкасців стали збиратися в парках, на майданчиках та пляжах.

«Виглядає ніби плили, плили й на березі втопилися. Люди, вам лише дозволили постригтися і зробити манікюр і ще низку того, що ви не могли до цього зробити. А давайте по-інакшому. Йдете гуляти, де багато людей — не збирайтеся в групи, не тисніть один одному руки, не цілуйтесь при зустрічах (реально бачу це на вулиці), вдягніть маску, коли спілкуєтесь між собою, їдете в транспорті. Не чхайте один одному в обличчя, тримайте дистанцію не менше метра, а то й півтора. Бо якщо завтра ви «зляжете» до інфекційної лікарні, то в цьому буде винна не влада, не поліція, а ви самі! (Хоча, у нас завжди хтось винен, але тільки не сам). Не доводьте самих себе до «гарячки»!» – закликає Зоя Вовк.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що жодного нового випадку захворювання на COVID-19 не зафіксовано за останню добу.