Представники правоохоронних органів перевіряють чи дотримуються мешканці Канівської ОТГ, які нещодавно прибули на територію із закордону, режиму самоізоляції.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Так, відповідно до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Ігоря Ренькаса «Про виконання заходів з ліквідації наслідків НС на території Канівської ОТГ» від 30 березня ц.р. Канівське відділення поліції спільно з Канівською ЦРЛ,  Канівським центром первинної медико-санітарної допомоги та Канівським лабораторним відділенням Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» зобов'язані терміново встановити осіб, які з 1 березня ц.р.  прибули з-за кордону на територію Канівської ОТГ, перевірити у виявлених осіб наявність письмових зобов’язань щодо дотримання вимог режиму самоізоляції. У разі відсутності таких - підписати зобов'язання дотримуватися режиму самоізоляції. Також правоохоронні органи контролюватимуть дотримання прибулими вимог режиму самоізоляції.

У Каневі зафіксовано один випадок коронавірусу. Інфікований - чоловік, який нещодавно перетнув російсько-український кордон. У нього взяли забір мазків для визначення реакції ПЛР. Результат аналізу виявився позитивним, хоча інфікований не проявляє жодних респіраторних ознак, почувається цілком здоровим.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині – 52 випадки захворювання на коронавірус.