До Степанецького та Таганчанського ліцеїв завітали поліцейський офіцер громади Віталій Степанець та старша інспекторка сектору кадрового забезпечення Світлана Приходько.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Мета візиту – вчергове нагадати дітям про правила дорожнього руху та заборону керування транспортними засобами, зокрема двоколісними, без захисних шоломів та посвідчення на право керування, на чому наголосив Віталій Степанець.

Особливо доречним даний візит став через почастішання ДТП саме серед водіїв транспорту категорій А (мотоцикли) та А1 (мопеди, моторолери), включно з летальними наслідками.

З учнями проведено профілактичні бесіди, націлені на дотримання правил дорожнього руху та недопущення ігнорування правил безпеки.

Наостанок Світлана Приходько у формі діалогу роз'яснила старшокласникам умови та правила вступу до вищих навчальних закладів системи МВС.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що рейд контролю за родинами із дітьми та сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, здійснили у Степанецькій громаді (фото).