16.07.2019 о 16 год. до Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаськiй областi надійшло повідомлення від Капинос Г.В., 1981 р.н., про те, що її неповнолітня донька - Капралова Діана В’ячеславівна, 2002 р.н. жителька с. Плешкані, Золотоніського району Черкаської області, 13.07.2019 близько 12 год. 00 хв. пішла з дому та до теперішнього часу не повернулася.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію розшук дітей ГУНП у Черкаській області.

Прикмети: на вигляд 16-17 років, зріст 165-170 см., худорлявої тіло будови, обличчя овальне, волосся світло-русе довге пряме, очі голубі, ніс прямий середній, губи середні, має на обличчі з лівої і з правої сторони родимі п’ятна, має татуювання у вигляді невеликого серця (контур серця) на зап’ясті лівої руки та знизу на правій нозі у вигляді серця (контур серця) та пульсу з обох боків від нього. Також має проколоті вуха, сережки та прикраси були відсутні, волосся могло бути розпущене або зібране в «Гульку».

Була одягнена: лосини чорного кольору обтягуючі, футболка чорного кольору з переду по талію, з заду довша, кросівки темно – синього кольору з салатовими вставками і білою підошвою, рюкзак середньої величини з дерматину чорного кольору. Мала при собі засоби особистої гігієни, мобільний телефон невстановленої марки виробництва КНР, екран пошкоджений.

Зі слів знайомих та рідних може перебувати в Київській області та в м. Київ.

В разі отримання будь-якої інформації про місце перебування неповнолітньої просимо негайно повідомити до поліції за тел. «102».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині зникла неповнолітня дівчина.