Білоруська кампанія транзитом через Україну направила 13 вагонів з мінеральними добривами. Зараз проводяться заходи щодо встановлення активів росії та білорусії, а також унеможливлення їх виведення з України.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

Встановлено, що 10 вагонів з мінеральними добривами загальною вагою понад 700 тонн належать білоруській компанії, яка транзитом направила їх через Україну.

Відправником інших 3 вагонів, в яких перевозили фарфорову глину, загальною вагою понад 200 тонн є українське підприємство, бенефіціарними власниками якого являються громадяни російської федерації.

Загальна орієнтовна вартість виявленого становить близько 20 млн грн.

Черкаські правоохоронці спільно зі співробітниками Бюро економічної безпеки України проводять заходи щодо встановлення активів росії та білорусії, а також унеможливлення їх виведення з України.

Щодо подальшого поводження із таким майном, правоохоронці, спільно з працівниками дирекції залізничних перевезень однієї з регіональних філій, передали відповідну інформацію до військово-цивільної адміністрації Черкаської області, яка має вирішити питання.

На зображенні може бути: потяг та залізниця

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

На зображенні може бути: потяг, залізниця та текст

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині на блокпості зупинили водія, який перевозив контрабандні цигарки на суму 2,5 мільйона гривень (фото).