Таку суму мають виплатити для компенсації витрат на комунальні послуги у 2022 році власникам помешкань, які надавали власне житло для тимчасового розміщення ВПО.

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію очільниці Канівського ЦНАПу Наталії Матінової.  

Сума компенсаційних виплат за комунальні послуги залежить від кількості днів, які проживали вимушені переселенці у наданому помешканні. Один день до кінця вересня 2022 року вартував 14,77 гривень за одну людину. У період з 1 жовтня 2022 по 31 березня 2023 року сума компенсації збільшилася до 30 гривень за кожен людино-день.

«Якщо говорити про кількість розміщених внутрішньо переміщених осіб, то ця цифра досить динамічна і змінюється залежно від ситуації у країні. Приміром у березні минулого року таких людей було всього 17. Вже в грудні у 132-ох помешканнях було розміщено 372 особи. Наразі виплата коштів відбувається за вересень. Також відбувається уточнення сум для виплати за попередні місяці. Люди гарантовано отримають усі компенсаційні виплати», – зауважила Наталія Матінова.

Для того, щоб отримати відповідну компенсацію, власник житла повинен подати до Канівського ЦНАПу (адреса: м. Канів, вул. Шевченка, 49, приміщення колишнього дитсадка «Казка») пакет документів Заяву потрібно надати не пізніше, ніж протягом наступного робочого дня з дня розміщення переселенців. Списки на отримання допомоги оновлюють щомісячно, тому такі заяви теж потрібно подавати щомісяця. При цьому, люди, яких прихистили, повинні бути зареєстрованими та мати довідку внутрішньо переміщеної особи. Її також можна отримати у ЦНАПі.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для підрозділу військових, у якому служать канівці, збирають кошти на придбання автівки.