Біометричними називають документи, що посвідчують особу та містять електронний носій інформації, на якому записано інформацію про біометричні дані власника документу з метою його ідентифікації. Такі документи найбільш захищені від підробок та виключають можливість користування ними будь-якою особою, окрім власника.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Так, у 2021 році Канівським сектором УДМС у Черкаській області оформлено та видано 1148 паспортів громадян України для виїзду за кордон та 1538 ‒ ID-карток. Попит на оформлення біометричних документів на Черкащині зріс у 2021 році майже на 24% порівняно з попереднім роком.

Спланувати візит до Міграційної служби, аби подати заяву на оформлення біометричних документів для громадян України, можна за допомогою онлайн-сервісу «Електронна черга» на сайті ДМС → https://dmsu.gov.ua/services/online.html, повідомляє Канівський сектор УДМС у Черкаській області.

Із січня 2022 року зросла вартість оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Здорожчання пов’язане зі зміною вартості бланків окремих біометричних документів. Тому оформлення ID-картки до 20 робочих днів становить 372 грн, до 10 робочих днів – 498 грн. Вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон до 20 робочих днів – 733 грн, до 7 робочих днів або до 3 робочих днів (у разі наявності підстав) – 1085 грн.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Канівській молодіжній раді – нова очільниця.