122,7 млн грн із них надійшли до місцевих бюджетів Канівщини, на території якої розташовані всі виробничі потужності підприємства. Решта, у відповідності до чинного законодавства, – до держбюджету.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Традиційно, найбільшу суму відрахувань складає податок з доходів фізичних осіб – майже 120 млн грн та єдиний соціальний внесок – 138 млн грн. Понад 10 млн грн становить воєнний збір та 2,3 млн грн – екологічний податок.

В розрізі територій – бюджетоутворюючим підприємством Миронівська птахофабрика й надалі залишається для Степанецької громади. Протягом 2020 року в місцеву казну надійшло близько 104,5 млн грн.

Крім того, понад 10,7 млн грн отримав бюджет Канівської ОТГ, більше 4,4 млн грн – бюджет Бобрицької ОТГ, з урахуванням податків, сплачених до виборів 25 жовтня у бюджет Литвинецької громади, та 3,1 млн грн – бюджет Ліплявської ОТГ.

Днями в МХП оприлюднили цифри щодо сплачених податків за останні три роки. Так, протягом 2018-2020 років підприємства агрохолдингу спрямували до бюджетів всіх рівнів майже 11,5 млрд гривень, з яких місцеві бюджети в регіонах присутності МХП отримали майже 4,5 млрд грн.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у БФ «МХП – Громаді» розпочали підготовку до всеукраїнського туру «Кіно просто неба» (фото).