Для забезпечення проїзду на дорогах Черкаської області підрядні організації на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області працюють у цілодобовому режимі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби САД у Черкаській області.

Із 26 листопада область перебуває під впливом активного циклону, який рухався з південного заходу, сталося ускладнення погодних умов.

Для оперативного забезпечення проїзду автодорогами державного значення на автодорогах області працювало понад 60 одиниць техніки та механізмів. Для ліквідації зимової слизькості та забезпечення проїзду було використано понад 347 тонн піщано-соляної суміші. Дорожня спецтехніка продовжує працювати на автомобільних дорогах Черкаської області.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області наголошує, що під час роботи техніки, водії транспортних засобів мають забезпечити безперешкодний рух спецавтомобілів та не створювати заторів.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом. Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, не перевищуйте допустиму швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що посилення морозу до –15 градусів та ожеледицю прогнозують метеорологи.