З початку 2016-го року із депутатських фондів народних обранців Канівської міської ради було виділено матеріальну допомогу 71-му канівчанину.

Про це інформує «Kanos» із посиланням на опубліковані проекти рішень до чергового сесійного засідання Канівської міської ради.

А саме, на розгляд депутатів запропонована інформація про виконання Програми «Депутатський фонд на 2016 рік».

В документі зазначено, що обсяг фінансування депутатського фонду із міського бюджету у 2016-ому році склав 68 тис грн., або по 2 тис грн на кожного депутата.

Як наслідок, матеріальну допомогу на основі поданих заяв та документів було надано 71-му мешканцю Канева, серед яких: малозабезпечені, соціально-незахищені особи, учасники АТО і ті, хто потребував коштів на стаціонарне лікування.

Також, зважаючи на матеріали до сесії, обсяг фінансування депутатського фонду на наступний рік запланований на рівні 102 тис грн. Тобто у 2017-му році, кожен із депутатів матиме у своєму розпорядженні по 3 тис грн, які за часту і використовуються для матеріальної допомоги пересічним містянам, а також 1 млн 530 тис грн., або по 45 тис грн на кожного депутата для фінансування проектів соціально-економічного розвитку міста.