З настанням теплої пори року на території Канівського району почастішали випадки пожеж.

Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Канівського районного відділу Управління ДСНС Богдана Диченка.

За даними очільника відомства, з початку 2017-го року на території Канівського району зафіксовано 57 пожеж та загорань. У порівнянні із аналогічним періодом минулого року, кількість пожеж збільшилася на 49%.

«Внаслідок пожеж вогнем знищено 22 будівлі та близько 150 га сухої рослинності. Матеріальні втрати від пожеж склали 757 тис.грн», - зазначив Богдан Диченко.

Окрім цього начальник відділу наголосив, що із настанням сухої та теплої погоди стан із пожежами значно погіршився, оскільки почастішали випадки несанкціонованого спалювання сухої рослинності, що призводить до розповсюдження вогню на будівлі, споруди та зелені насадження.

Для попередження виникнення подібних явищ, працівниками рятувальної служби постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота.

За перший квартал відповідну роботу було проведено у 25 населених пунктах Канівщини. Крім того, рятувальники постійно здійснюють виїзди у навчальні заклади та організовують екскурсії для школярів, в ході яких нагадують дітям правила техніки безпеки.