Цього року для боротьби з амброзією у місті було розроблено відповідну Програму та виділено для її реалізації з міського бюджету 50 тис.грн.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

На ці кошти (на суму 15 тис.грн.) було придбано хімічний препарат «Стоп-Амброзія», об’ємом 1000 л. Ще 35 тис.грн. пішло на оплату робіт по обробці площ уражених карантинними рослинами. Площа обробки склала 40000 м2.

«Це насамперед центральна частина міста, парк на набережній Дніпра, вулиці Героїв Дніпра та 206-ї дивізії. У тих місцях, які було оброблено цією речовиною, на 90% амброзію знищено, - говорить директор КП «Місто» Дмитро Шайдаров.

Окрім того, протягом звітного періоду КП «Місто», КП «Міськзеленбуд» та КП «ЖЕК» проводилась ліквідація карантинних рослин шляхом постійного викошування. Утім, за словами комунальників механічний вид боротьби є малоефективним. Натомість хімічний препарат «Стоп-Амброзія» показав свій результат.

Комунальники повідомили, що близько 6 тонн препарату вистачить для боротьби з амброзіїю на території Канева в цілому. Утім, наголосили, що проводити цю роботу потрібно систематично впродовж 4 років.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що директора КП зобов’яжуть забезпечити щоденну роботу громадського туалету на набережній.