Миронівська птахофабрика активно допомагає волонтерам Канівщини, зокрема й громадській організації «Волонтер і К», співпраця з якою триває упродовж п’яти останніх років.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Нещодавно волонтери повернулися з чергової поїздки на Схід, куди возили допомогу для українських військових. Цього разу гостей приймали бійці 35 бригади морської піхоти, що базується у м. Торецьк на Донеччині.

«Відвідини були дуже символічними, адже так склалося, що ми поїхали якраз між святами – Днем волонтера та Днем Збройних сил України. Традиційно, відвезли хлопцям допомогу, яку вони просили – продукти харчування, необхідний інвентар та інструменти, а також вироби наших майстринь з Волонтери Канева – сітки, «кікімори» та багато іншого.

Ми щиро вдячні, що до цієї справи долучилася й птахофабрика, яка надала свою продукцію. Підприємство вже давно стало для нас партнером у допомозі передовій, адже скільки зверталися – нам ніколи не відмовляли. Вкотре переконуємось, що спільними зусиллями можна зробити більше!», – зауважив голова ГО «Волонтер і К» Валерій Івшин.

Зі свого боку волонтерка Алла Хапугіна, яка сама нещодавно служила на фронті, додає настільки цінна допомога для захисників:

– Ви навіть не уявляєте яка це для них підтримка! І моральна і, звісно, матеріальна. Вже минуло більше тижня як ми повернулися, а хлопці й досі телефонують та дякують за привезену допомогу. А ми раді, що разом з усіма небайдужими змогли трохи покращити їхнє харчування, допомогти в побуті тощо.

До слова, для цієї поїздки Миронівська птахофабрика виділила 230 тушок курчат-бройлерів на загальну суму понад 40 тис грн. Приємно, що свою продукцію для військовиків надали й інші виробники Канева, а також зібрали жителі Бобриці. Традиційно родзинка передачі – малюнки та обереги від дітлахів, цього разу з Бобрицької школи.

Зображення може містити: 2 людини, люди стоять та надворі

Зображення може містити: одна або кілька осіб та надворі, текст «REDMI NOTE 8 AI QUAD CAMERA»

Зображення може містити: 1 особа, надворі

Зображення може містити: 4 людини, надворі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що завдяки перемозі у конкурсі мікрогрантів від БФ «МХП – Громаді» у Каневі активно реалізують екологічний проєкт «Сортуй відповідально» (фото).