5 грудня в усьому світі відзначали Міжнародний день волонтера – свято вдячності й шани людям, які за покликом власного серця надають свою допомогу тим, хто її потребує. І хоча офіційно цей день в Україні відзначають ще з 2003 року, все ж особливого змісту волонтерство набуло починаючи з 2013 року, коли нам довелось відстоювати незалежність рідної держави.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

З того часу минуло цілих сім років як українські захисники відстоюють нашу територіальну цілісність на Сході України. Але й донині надзвичайно потрібною лишається підтримка волонтерів, які в різних регіонах створюють свої осередки та продовжують допомагати українським військовим. Саме такими є і учасники Волонтерського центру м. Канів. На чолі з незмінною керівницею Наталією Шульгою, вони виконують свою благородну місію:

– Тримаючи постійний зв’язок із нашими захисниками, ми завжди переконуємось, що наша допомога цінна й нам треба продовжувати свою справу. Тому ми й надалі своїм невеликим, але чудовим працьовитим колективом працюватимемо над тим, щоб наші хлопці були в теплі і добрі. Як і раніше, ми виготовляємо маскувальні сітки для них, сидушки-трансформери, а також шиємо та в’яжемо теплий одяг – светри, шкарпетки, рукавиці тощо. Також формуємо відправлення з продуктів харчування, які надають небайдужі.

За словами пані Наталії, разом завжди вдається більше і це неабияк надихає, мотивує: «Чесно кажучи ентузіазм людей допомагати 5 років тому і зараз не порівняти. Війна втомила людей і не всі вже такі активні та спроможні як раніше. Але все ж ми не самі у своїй справі, адже навколо волонтерів Канева сформувалось коло надійних партнерів серед громади, влади та бізнесу. Безперечно, одним із них вже не один рік є «Миронівська птахофабрика». Коли б ми не звернулись по допомогу – ніколи не чули відмови!».

Думку колеги підтримує і голова ГО «Волонтер і К» Валерій Івшин: «Завдяки підприємству ми реалізували чимало добрих справ на підтримку військових. Ось буквально минулими вихідними їздили на Схід з черговою партією необхідного. Серед іншого відвезли хлопцям близько півтони продукції птахофабрики. Військові дуже вдячні за це».

Зі свого боку на «Миронівській птахофабриці» вдячні волонтерам за їх діяльність, за добро, час та зусилля, які вони віддають людям. Тож з нагоди свята представники підприємства вручили учасникам Волонтерського центру Канева сертифікат на 10 тис грн в якості подарунка до свята.

«Допомагати тим, хто допомагає іншим – для нас це не просто соціальна місія, а справа честі. Більше того, це у повній мірі відповідає головному слогану МХП – разом робимо важливе!», – прокоментувала директор птахофабрики Ольга Форостяна.

До слова, протягом 2020 року на підтримку волонтерів Канівщини підприємство спрямувало близько 70 тис. грн у вигляді коштів та продукції власного виробництва.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Канівський ЦПМСД звертається із проханням допомогти у придбанні пробірок та засобів захисту.