У межах акції «День Донора в МХП», яка триватиме до 19 березня, в донації візьме участь понад 100 співробітників підприємства.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Днями до участі в донації на базі Черкаського обласного центру служби крові «Черкаси-Плазма» долучилися понад 40 працівників Птахокомплексу та Комплексу з переробки курчат-бройлерів.

Приємно відзначити, що на птахофабриці є люди, які регулярно здають кров чи плазму. Таким донором, приміром, є оператор інкубаторно-птахівничої станції Олександра Дороніна. Починаючи з літа минулого року, вона щомісяця приїздить до Черкас на донацію. «Для мене це лише кілька годин власного часу й невідчутні втрати для організму, а для когось моя кров може стати рятівною. Це неабияк надихає!», – зазначає Олександра.

Натомість Світлана Огризько, начальник виробничої дільниці з вирощування птиці №23, вперше взяла участь у донації. Жінка зізнається, що отримала від відвідин «Черкаси-Плазма» незабутні враження.

— В першій акції, на жаль, я не змогла взяти участь, тож нині з’явилась можливість надолужити. Спочатку перед самою процедурою було трошки боязко, проте уважне ставлення персоналу до кожного, хто приходить здавати кров, швидко допомогло подолати всі страхи, — ділиться жінка. — Тут все відбувається на найвищому, не побоюся цього твердження, світовому рівні. Насправді, я рада, що в нас в компанії проводять такі акції, адже це спонукає кожного до доброї справи. Я добре розумію, що моя кров плюс кров інших донорів допоможе комусь врятувати життя і буду тільки щиро рада цьому. Це усвідомлення свого невеличкого вкладу у щось дуже важливе.

Своїми враженнями поділилася й Анна Попова, лікар ветеринарної медицини КзПКБ: «Я вже вдруге на донації, минулої акції здавала кров, а цього разу – плазму. Дуже задоволена умовами та ставленням персоналу – сервіс неймовірно якісний, перебуваючи тут ти відчуваєш повну захищеність і турботу. Щодо мотивації, то вона чисто людська, гуманна – надати допомогу тому, хто її потребує».

До слова, волонтерство є невід’ємною частиною корпоративної соціальної відповідальності МХП. І як зауважила куратор ініціативи «День донора в МХП» Світлана Мигаль, даний проєкт став одним із наймасштабніших за кількістю залучених співробітників. Так, до участі у першій акції, що стартувала влітку 2020 року, долучилися понад 600 працівників холдингу

May be an image of просто неба

May be an image of одна або кілька осіб, люди стоять, у приміщенні та текст «ueHTp nparHe cherkasy.donor donor.che 2 1»

May be an image of дитина та у приміщенні

May be an image of 1 особа, sitting та у приміщенні

May be an image of одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні

May be an image of 1 особа та у приміщенні

May be an image of одна або кілька осіб, people sitting та у приміщенні

May be an image of 1 особа, стоїть, у приміщенні та офіс

May be an image of одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що двоє вхідних дверей та вікон за сприяння МХП замінили у дитячому садочку «Дударик» (фото).