Працівники «Миронівської птахофабрики» влаштували весняну толоку.

Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби підприємства.

Як відомо, працівники фабрики активно долучаються до цієї роботи, тим самим показуючи вагомість піклування про території, на яких проживають і трудяться. Цей рік теж не став винятком.

28 квітня, в рамках акції «Зробимо Канівщину чистою і красивою!», трудівники підприємства спільно з відділом освіти Канівської районної ради прибирали місто.

 


Цілісінький день кипіла і ладилася робота у трудолюбивих руках. Робітники підприємства реставрували автобусну зупинку «Довжик», поштукатуривши та побіливши її. Діти-художники – вихованці Канівського районного Будинку школярів та юнацтва – трудилися над її естетичним оздобленням. Поруч облаштовували клумби 15 школярів із екологічної бригади Межиріцької ЗОШ. Задля цих потреб силами птахофабрики було завезено землю, придбано 1500 саджанців чорнобривців, а також фарба, пензлі, цемент, вапно тощо. Окрім того, було задіяно власну спецтехніку для прибирання та вивозу сміття.

 


«Подібні заходи допомагають нашим працівникам згуртуватися, а також об’єднати всіх небайдужих у діяльності із збереження довкілля. Це не лише сприяє благоустрою території, а й усіх нас об’єднує. Результати толоки показують, що Миронівська птахофабрика може пишатися своєю єдністю та активною участю у суспільно-корисній роботі», – зауважила директор ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Ольга Форостяна, яка теж долучилася до спільної праці.

 Ще один загін працівників Миронівської птахофабрики упорядковував територію ремонтно-механічної майстерні у с. Степанці. Вони, зокрема, обрізали та вирубували сухі гілки дерев, прибирали чагарники, займались побілкою стовбурів дерев та бордюрів.

Загалом до весняної толоки долучилася добра сотня працівників підприємства.