Провідним інспектором Канівського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Черкаській області Людмилою Степаненко спільно з дільничним офіцером Канівського відділу поліції Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області Олександром Булахом було проведено індивідуально-профілактичні бесіди з клієнтами пробації.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського МРВ філії Центру пробації в Черкаській області.

Метою бесід стало визначення криміногенних потреб засуджених для мінімізації скоєння правопорушень ними правопорушень.

Під час заходу також особливу увагу було звернуто на дотримання обов’язків, покладених судом, а також на наслідки, які можуть виникнути у разі їх невиконання та наголошено на недопустимості вчинення адміністративних правопорушень чи повторних злочинів.

«Окрім функції контролю дані заходи дозволяють більш ефективніше проаналізувати оточення клієнтів пробації, оцінити динамічні фактори, що впливають на рівень ризику вчинення ними повторного кримінального правопорушення та обрати ефективні напрямки роботи щодо подолання криміногенних факторів впливу.

Співпраця між поліцією та органами пробації є однією з пріоритетних напрямків, оскільки профілактика серед осіб, які вже є засудженими до покарань не пов’язаними з позбавленням волі, недопущення з їх боку вчинення повторних злочинів, заходи щодо недопущення вчинення адміністративних правопорушень – це той ґрунт, на якому будується профілактична робота», - зазначила начальник Канівського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Черкаській області Світлана Жало.

Після спілкування із засудженими учасники заходу мали змогу визначити напрямки подальшої роботи і заходи, які мінімізуватимуть рівень ризику вчинення ним повторного кримінального правопорушення клієнтами пробації.

Світлина від Пробація України - Черкаська область.

Світлина від Пробація України - Черкаська область.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі відбулася серія пограбувань магазинів.