Із 23 вересня по всій Україні запроваджено «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки. На території області працюють 22 мобільні групи з числа поліцейських.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

На поліцейських покладено повноваження щодо забезпечення контролю виконання цього рішення. В першу чергу правоохоронці звертають увагу на дотримання маскового режиму та соціальної дистанції в магазинах, закладах торгівлі та розважальних закладах. Адміністративні протоколи складають на тих порушників, які не виконують законних вимог, а неодноразові попередження їх не зупиняють.

За останню добу правоохоронці перевірили 279 обєктів господарювання, що здійснюють свою діяльність на території Черкаської області. Зокрема 60 закладів харчування, 132 заклади торгівлі, 24 розважальних закладів та 63 перевізника.

За результатами перевірки на порушників карантинних вимог було складено 26 протоколів про адміністративні правопорушення та винесено 79 постанов про адміністративні правопорушення за частиною 1 та частиною 2 статті 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За порушення правил карантину, відповідно до статті 44-3 КУпАП, тягне за собою накладення штрафу на громадян – від 17 тисяч до 34 тисяч гривень, на посадових осіб – від 34 тисяч до 170 тисяч гривень.

На зображенні може бути: стоїть та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та люди стоять

На зображенні може бути: одна або кілька осіб

На зображенні може бути: 1 особа, їжа та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 12 нових випадків захворювання на COVID-19 виявили за добу на Канівщині.