Трагічні події, що були в Кременчуці та сьогодні у Вінниці, вкотре доводять, що ворог — це терорист. рашисти запускають ракети в цивільну інфраструктуру, торговельно-розважальні центри, лікарні та інші об'єкти. Він вбиває мирне населення та дітей.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

Черкаські правоохоронці провели перевірку ТРЦ щодо дотримання всіх необхідних заходів адміністрацією під час сигналу «Повітряна тривога».

Поліцейські наголосили керівниками об’єктів з масовим перебуванням людей про недопущення ігнорування сигналу «Повітряна тривога» та припинення надання послуг.

Адміністрація даних закладів повинна забезпечити доступ до укриття у разі наявності, за допомогою гучномовця здійснити інформування відвідувачів про сигнал «Повітряна тривога», припинити надання послуг та вказати громадянам, де знаходиться укриття.

Своєю чергою відвідувачі ТРЦ повинні негайно виконати всі вимоги адміністрації закладу.

Правоохоронці Черкащини закликають керівників ТРЦ та відвідувачів не ігнорувати сигнали «Повітряна тривога», та чітко виконувати необхідні дії для збереження життя й недопущення дестабілізації в регіоні.

Разом із тим поліцейські й надалі будуть проводити відповідні рейди з метою контролю та перевірки дотримання даних вимог.

На зображенні може бути: 5 людей

На зображенні може бути: 3 людини та люди стоять

На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять

На зображенні може бути: 2 людини

На зображенні може бути: 8 людей та люди стоять

На зображенні може бути: 1 особа

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на нараді в ОВА обговорили підготовку до проведення національного мультипредметного тесту.