Від ідей і проєктів – до активної діяльності - під таким гаслом днями минула робоча зустріч в межах реалізації мікрогрантового конкурсу «Час діяти, Канівщино!» від Благодійного фонду «МХП – Громаді».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Переможцями конкурсу було визначено 20 ініціатив від громад Канівщини – Канівської, Степанецької, Ліплявської та Бобрицької. Передбачається, що всі вони будуть втілені в життя вже до кінця вересня цього року.

Під час зустрічі Анна Тарасевич, керівник відділу з управління проєктами фонду, звернула увагу присутніх на важливі моменти в ході реалізації ініціатив. Вони, зокрема, стосувалися, фінансової частини та можливостей залучення громади:

– Як ви знаєте, благодійний фонд виділяє на кожен проєкт кошти в розмірі не більше 50 тис грн., решта – залучення коштів дофінансування. Це можуть бути як місцеві бюджети, кошти інших благодійників, так і посильна участь громади, тобто фандрейзинг. Якраз залученість інших джерел дофінансування й демонструє важливість проєкту для жителів громади.

Крім того, спікерка розповіла про взаємодію з підрядниками, що надаватимуть послуги та постачатимуть товари для проєктів, а також окремо зупинилася на політиці інформування про хід виконання проєкту та його результати: «Це важливо не тільки для благодійного фонду, як для грантодавця, а й для самої громади, для людей, які потім користуватимуться отриманим благом та й, врешті, для вас, як авторів і ініціаторів проєктів, – активних людей, які несуть позитивні зміни у свої міста і села».

У БФ «МХП – громаді» налагоджено постійний контакт з переможцями конкурсу – в разі потреби консультативну підтримку вони можуть отримати у КСВ-менеджера фонду Світлани Березань, яка координує саме співпрацю з громадами Канівщини:

– З грантерами ми завжди на зв’язку й готові надати необхідну допомогу чи роз’яснення задля успішного втілення в життя їх починань, – підсумувала Світлана.

На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 6 людей, зокрема Михайло Фесенко, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні

Немає опису.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні

Немає опису.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Руслана цьогоріч виступить на «Трактофесті».