Керівництво ПАТ «Укртелеком» прозвітувалося про усунення проблеми, однак люків на канівських вулицях досі немає.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію помічника-консультанта депутата Верховної Ради України Владислава Голуба Олени Радченко.

Мешканка Канева звернулася за допомогою у приймальню депутата щодо  відсутності люків на колодязях кабельної каналізації по вулиці Енергетиків.

У відповідь на звернення від нардепа, директор ПАТ «Укртелеком» Юрій Курмаз у своєму листі зазначив, що за результатами обстеження було виявлено відсутність трьох кришок люків кабельних колодязів. У зв’язку із цим 16 травня, за інформацією керівництва, були виконані роботи із накриття відповідних колодязів.

Однак, вийшовши на місце, можна побачити, що два люки, які розташовані на газонах, були накриті бетонними плитами, а третій, який знаходиться на тротуарі, й досі відкритий.

«Маємо намір повторно подавати депутатське звернення, адже дана відповідь є лише відпискою, а не реальним результатом роботи», - зауважила помічник нардепа Олена Радченко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у поліції розповіли, в яку частину доби у Каневі найчастіше діють крадії каналізаційних люків.