Холодна та волога I половина квітня 2022 року із середньодобовою температурою повітря 6-9º тепла, що на 1-5º холодніше за норму, навряд чи до кінця місяця виправить свою репутацію. Наразі температурний фон відстає від норми на два з половиною тижні, і більше відповідає кінцю березня.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Страсний тиждень характеризуватиметься циклонічною погодою. Справа у тому, що Черкащина залишається на західній периферії балканської депресії, у зоні холодного та вологого повітря. У такій ситуації знову дощитиме, температури вночі 1-6º тепла, вдень 7-12º тепла.

21-23 квітня - активізується південний циклон, який додасть нам значну кількість (10- 15 мм) опадів, місцями гримітимуть грози. Тож можна припустити, що квітень 2022 буде забезпечений подвійною нормою опадів та виправить помилки попередніх сухих місяців. Добра новина – атмосферні фронти перекриють доступ арктичного холоду в наш регіон і повітря поступово прогріватиметься.

До суботи 23 квітня доведеться трохи померзнути, денні максимуми не перевищуватимуть 8-13º тепла.

За попередніми синоптичними оцінками, на Великдень суттєво потепліє: вночі 4-9º, вдень 15-20º тепла.

Наповнення Канівського та Кременчуцького водосховищ триває. До повного наповнення залишається 30 см. Температура води становить 7-8º.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що жителів Канівської громади закликають долучитися до благодійної акції «Великодній кошик для воїна».