Зареєстровано кримінальне провадження за фактом розтрати службовими особами Черкаської міської ради майже 3 мільйонів гривень на зимове прибирання доріг.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаської місцевої прокуратури.

Під час моніторингу засобів масової інформації, встановлено, що на сторінці інформаційного агенства «18000.com.ua» та на Facebook «Факти ICTV» опубліковано інформацію про те, що службові особи Черкаської міської ради витратили майже 3 млн. грн. на зимове прибирання доріг в період з 06 по 30 листопада 2019 року, що може свідчити про можливу розтрату бюджетних коштів службовими особами Черкаської міської ради.

За вказаним фактом зареєстровано кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України та під процесуальним керівництвом Черкаської місцевої прокуратури проводиться досудове розслідування у ньому.

Наразі даний час, досудове розслідування триває, процесуальним прокурором надано вказівки у даному провадженні, проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії для встановлення всіх фактичних обставин в ньому.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що черкаська прокуратура судиться із переможцем тендеру на проведення ремонту доріг поблизу Канева.